Професійна юридична консультація

(050) 385-83-55,   (073) 213-76-27,   (097) 203-76-19

Юридична консультація онлайн


Юридична консультація онлайн


Наші юристи готові допомогти Вам!

Прийом заявок через сайт – 24/7


Заявка на консультацію юриста

[caldera_form id=”CF596e8ddf4c590″]


Вартість юридичних послуг


Професійна консультація по телефону:
протягом 15 хвилин по телефону ми зорієнтуємо Вас в ситуації, приблизно оцінимо, що Вам потрібно зробити для вирішення проблеми, чого варто очікувати в результаті і які шанси досягти Ваших цілей.
300 грн.
Розгорнута консультація:
Ви надаєте нам документи і всю вихідну інформацію, ми даємо Вам конкретні висновки. В результаті Ви отримаєте алгоритм дій, як і що потрібно зробити для досягнення оптимального результату, перелік і оцінку ризиків, скільки весь процес може зайняти часу, скільки буде коштувати.
600 грн.
Дистанційний супровід справи:
Аналіз ситуації, підготовка скарг та інших документів, дистанційна участь в переговорах з опонентом і суд першої інстанції.
6000 грн.

Чому обирають нас?


Досвід

Вже понад 8 років
ми надаємо
юридичні послуги


Оперативність

Ви можете отримати
юридичну допомогу
в короткі строки


Зручність

Ми можемо
консультувати
по телефону

Більше нема необхідності записуватися на прийом до юриста заздалегідь, витрачати час на поїздку, адже Ви можете отримати юридичну допомогу он-лайн заповнивши заявку на сайті. Досить залишити своє ім’я та номер телефону – Ваш питання буде вирішено максимально швидко!

Відгуки наших клієнтів

 • Через стерту розмітку на дорозі поліція виписала мені штраф. Я не екстрасенс і не могла припустити, що на дорозі колись була розмітка і зі штрафом була не згодна. Дуже дякую за те, що допомогли мені оскаржити рішення в суді і не платити за надумане порушення.

  Марина
  Київ
 • В цьому році зіштовхнулися з величезними рахунками за опалення і, як виявилося, причина була в лічильнику, що вийшов з ладу. Юрист допоміг скласти колективну скаргу, після чого лічильник замінили і перерахували суму за комуналку. Велике вам спасибі.

  Михайло
  Харків
 • Я попала в ДТП, но не нарушала правила дорожного движения. Был составлен протокол и завели уголовное дело. Если бы не юридическая помощь, вряд ли бы суд оправдал меня.

  Светлана
  Харьков
 • В Киеве за пляжами никто не смотрит, мусор и строительные остатки не убирает, а это не только загрязняет окружающую среду, но может привести к травмам. Обратившись за помощью к юристу и написав жалобу на владельцев нам удалось добиться улучшения общественной зоны отдыха.

  Светлана
  Киев
 • Я не понимаю: за что мы платим ЖЭКу деньги? Придомовая территория не убрана, подъезд видел ремонт лет 20 назад. Спасибо большое Вам что помогли составить коллективную жалобу и добиться выполнения работ по благоустройству.

  Сергей
  Запорожье
 • У нас у дворі величезні ями на дорогах і ніхто не хотів їх ремонтувати. Звернувшись за допомогою юриста онлайн ми змогли написати правильну скаргу і закрити питання з ямами на дорозі.

  Сергій
  Запоріжжя

Вам потрібна консультація юриста – звертайтеся до нас!

Заповніть форму зворотного зв’язку і отримаєте юридичну консультацію онлайн по найгострішим для Вас питанням!

Юридична компанія ТОВ “ПРАВО НА ЯКІСТЬ”

Наші телефони: (050)385-83-55, (073)213-76-27, (097)203-76-19

Електронна адреса: lawyer@right-for-quality.com

Адреса офісу: вулиця Олександра Довженка, 3, м. Київ, 03057

Юридична консультація онлайн