Огляд проекту

Проект “Право На Якість” поєднує ІТ-технології та юридичні послуги для захисту прав простої людини. Розвиток технологій вже дозволяє захистити права усіх споживачів, а не лише великих підприємств чи заможних людей!

В під’їзді брудно, вдома холодно, води чи світла немає саме тоді, коли вони потрібні, електронний девайс “заглючив” і так далі? Що Ви з цим робите? Скоріш за все, нічого. І це навіть правильно, якщо Ви з проблемою сам-на-сам. У Вас є 15-20 хвилин для таких речей, не більше. Але ж насправді потрібно кілька годин, щоб продертись крізь юридичні хащі. Наймати юриста немає смислу, якщо платити йому в кілька разів більше, ніж коштує замовити заново такий же товар чи послугу, а чим все скінчиться ще невідомо. …

Все? Змиритись, що нам і далі будуть за наші гроші продавати абищо? НІ!

Ми розробили такий формат роботи фірми, який дозволяє надавати послуги споживачам за адекватну ціну. Впровадження технічних інновацій, команда з величезним та різноманітним досвідом – це лише частина “секретів”, які дозволяють нам бути ефективними в сфері захисту споживачів. Тому нам цікава ця сфера, на відміну від більшості юридичних фірм, які вважають споживачів безперспективним напрямком розвитку для себе.

Наші переваги

Чому Вам варто обрати «Право На Якість», а не іншу юридичну фірму?

Тому що “традиційні” юридичні послуги – це непропорційно дорого для споживача! Саме тому фірми, які надають тільки такі послуги, ніколи не допоможуть 99% споживачів. А ми вміємо дістати той самий результат значно дешевше.

Інноваційність – це наш принцип в усьому. Тільки фірма, яка максимально автоматизовує юридичні послуги, спроможна запропонувати адекватні рішення споживачам, в якій би ситуації вони не опинились.

Втім, будь-який вид послуг на Ваш вибір (і “традиційні” юридичні послуги також) Ви можете отримати саме в проекті “Право На Якість”. Доки в Україні є бюрократія та безлад, доти є й потреба індивідуалізованих послуг. Якщо питання того варте, або просто хочеться “дати завдання і забути про нього” – ми готові до такого формату роботи.

Ми спеціалізуємось на захисті споживачів, проте маємо в ресурсі досвідчених професіоналів для будь-якої ситуації. Не можна бути фахівцем одразу з усього? Вірно. Але якщо Ви знайдете для нас таку задачу, на яку потрібен вузькоспеціалізований фахівець, ми знайдемо такого, і виконаємо все якнайкраще! Хто зрозуміє добре скерувати юриста, як не інший юрист?

Гроші тільки за результат. Вилами по воді – не наше. Ми готові чітко і зрозуміло написати в договір мету, яка потрібна Вам. Досягнули мети – Ви платите, не досягнули – не платите.

Надійність. Роботизація сфери послуг скоро почне залишати багатьох юристів та юрфірми їх теперішньої роботи. Ми ж існуємо саме на інноваціях, це гарантує, що розвиток технологій не «поховає» наш проект, а Вам не доведеться шукати іншу фірму.

Все буде зрозуміло. Наші юристи давно минули стадію, на якій вміють говорити суто юридичною мовою, незрозумілою для людей. Консультації ми готуємо не на виставку професійної словесності, а для клієнта. Ми вміємо знайти ті слова, які зрозумілі персонально Вам.


Конструктор скарг

Завантаж додаток та постав задачу професіоналу

Право на якість – конструктор юридично правильних скарг, інструмент організації їх належного розгляду, суспільної підтримки.


1. Подай скаргу на неякісні продукти або послуги через додаток


2. Запроси однодумців, щоб підтримали твою скаргу


3. Колективно оплачуйте послуги юриста та слідкуйте за процесом


4. Найпопулярніші скарги отримають супровід юриста безкоштовно!